خانه / اخبار و اطلاع رسانی / اخبار دهه کرامت / جلسه کانون جوانان رضوی با نیروی انتظامی استان گیلان

جلسه کانون جوانان رضوی با نیروی انتظامی استان گیلان

به گزارش کانون جوانان رضوی استان گیلان ، جلسه کانون جوانان رضوی استان گیلان با مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان گیلان صبح امروز(24 مرداد) برگزار شد.
ابتدای جلسه پس از مشاهده کلیپ جشن های زیر سایه خورشید حجت الاسلام و المسلمین شکری به سخنرانی پرداختند.
مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی استان گیلان گفتند: دوره آخرالزمان دوره بی دینی است و ما باید برای معرفی دین تلاش کنیم؛امام رضا(ع) یکی از باور های دینی ماست حجت الاسلام و المسلیمن شکری همچنین افزودند: امام رضا (ع) بین مردم از محبت ویژه ای برخوردار است ودر واقع امام رضا(ع) در حوزه دینی خط قرمز تمامی ایرانیان است.
ایشان با توجه به این موضوع که کار تبلیغی باید با کار علمی همراه شود خاطر نشان کردند: این فعالیت ها بی ریاست و من خودم شخصا نسبت به این موضوع احساس تکلیف میکنم.
وی اضافه کرد: تشکیلات باید مبدا و مقصد آن مشخص باشد و از جناح های سیاسی دوری گزیند. ایشان افزودند: خوب است بتوانیم جلسه ای با نخبگان، حافظان قرآن و… با محوریت امام رضا(ع) بگذاریم و این کار بسیار خوب و عالی میباشد.
مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به برگزاری جشن های افتتاحیه در مسابقات ورزشی در کشور های خارجی افزود: آن ها این جشن ها را به صورت غیر شرعی برگزار میکنند و هزینه زیادی برای آن میپردازند ، ما هم باید هنرمندانه و به صورت مشروع فعالیت های خود را انجام دهیم.
جناب آقای حسن پور عضو هیئت امنا کانون جوانان رضوی استان گیلان با اشاره به این موضوع که ابتدا این کانون یک کانون محلی بود ولی بحمدالله در هشتمین سال از تاسیس کانون، آستان قدس رضوی این کانون را به عنوان مجری جشن های زیر سایه خورشید انتخاب کردند.
ایشان افزودند کار ما در دهه کرامت آوردن خواننده و برگزاری جش های غیر متعارف نیست بلکه ما امسال، در دهه کرامت دو هدف را دنبال میکنیم یکی بحث عفاف و حجاب است و دیگری مقابله با آسیب های ماهواره ای. وی خاطر نشان کرد که ما انتظار تعامل بیشتر با نیروی انتظامی را داریم.
در پایان جلسه جناب آقای مژدهی برنامه های محوری شهر رشت را در دهه کرامت بیان کردند.

05

04

03

02

01

 

 

06

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

bigtheme
x

شاید بپسندید

kh14

گزارشی از فعالیت های واحد خواهران کانون جوانان رضوی

به گزارش کانون جوانان رضوی استان گیلان اعضای خادم واحد خواهران از ...