خانه / اخبار و اطلاع رسانی / اخبار دهه کرامت / جلسه برنامه ریزی و هماهنگی جشن های زیر سایه خورشید با شهرستان های استان گیلان

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی جشن های زیر سایه خورشید با شهرستان های استان گیلان

به گزارش کانون جوانان رضوی استان گیلان، عصر روز یکشنبه 18 مرداد ماه 1394 جلسه برنامه ریزی و هماهنگی جشن های زیر سایه خورشید با شهرستان های استان گیلان در سالن جلسات سازمان اسناد و کتابخانه ملی رشت برگزار شد.

پس از قرائت قرآن، جناب آقای مژدهی ضمن خیر مقدم به میهمانان به سخنرانی پرداختند و گفتند:تمامی هیئت ها مراسم محرم را برگزار میکنند و آن مراسم از اهمیت ویژه ای برخوردار است، و بین ولادت ها هم ولادت امام زمان(عج)-که البته به وضع مناسبی برگزار نمی شود- در سطح شهر برگزار میگردد.مسئول کانون جوانان رضوی استان گیلان افزود:برای ما ولادت امام رضا(ع) اهمیت ویژه ای دارد و تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا آن را به بهترین نحو برگزار کنیم.

پس از آن جناب آقای یعقوبی عضو هیئت امناء کانون جوانان رضوی پس از سلام و صلوات به حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) وظایف اعزام کاروان ها به شهرستان را ابلاغ کردند و افزودند: درسال همدلی و هم زبانی نیازمند همکاری با فرمانداران و دیگر مسئولین شهرستان ها هستیم. او همچنین از مسئولین شهرستان ها درخواست کرد که همکاری و همدلی را سرلوحه کار خود قرار دهند تا بتوانیم این مراسمات را به خوبی برگزار کنیم.

گفتنی است درپایان CD های فرهنگی تولید شده در کانون جوانان رضوی استان گیلان بین مسئولین شهرستان ها تقسیم شد.

گزارش تصویری

j4

j1

j2

j3

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

bigtheme
x

شاید بپسندید

kh14

گزارشی از فعالیت های واحد خواهران کانون جوانان رضوی

به گزارش کانون جوانان رضوی استان گیلان اعضای خادم واحد خواهران از ...